Кубок осені

kubok-po-futboluМинулої неділі відбулись останні матчі в чемпіонаті Буського району сезону 2017 року. На жаль, наша команда фінішувала лише п’ятою в турнірній таблиці. Це вперше за багато років, коли наш “Сокіл” не буде в призах чемпіонату.

Та футбольне життя продовжується, і тепер на нас чекає “Кубок осені” присвячений пам’яті Михайла Адамовича Братейка.

Вже цієї неділі, на нашому стадіоні відбудуться матчі першого туру у підгрупі “В”, де крім команди з Андріївки гратимуть ФК “Задвір’я”, “Ера” Ожидів, та “Січ” Заболотці (Бродівський район).

Із повним складом усіх груп можна ознайомитись тут.

Першими вийдуть на поле наш ФК “Сокіл” з командою із Заболотців, початок гри о 12.00.

Після цього, о 14.00 розпочнуть свій матч “Ера” Ожидів та ФК “Задвір’я”

Побажаємо нашим хлопцям успіху в цьому турнірі, і вже найближчим часом реабілітуватись перед своїми вболівальниками за не зовсім вдало проведений сезон.