ФК “Сокіл” – ФК “Балучин” 17:3

"Сокіл" - ФК "Балучин"

В матчі 8-го туру чемпіолнату Буського району з футзалу в групі “Б” наша команда знову порадувала своїх вболівальників переконливою перемогою. На цей раз жертвою стала команда ФК “Балучин”, остаточних рахунок гри 17:3 на користь команди з Андріївки.

За  “Сокіл” голами відзначились: Фамуляк Григорій (5), Клочник Ігор (3), Дмитрів Роман (3), Лелюх Віталій, Ільків Володимир, Гнип Володимир, Семен Володимир, Олексів Олег, Монастирський Сергій.

"Сокіл" - ФК "Балучин" 17:3

В останньому турі попереднього етапу, який відбудеться наступного тижня, визначиться шестірка кращих команд, які у фінальній частині змагання боротимуться за медалі чемпіонату.

Нагадаю, що до фінальної частини потраплять по 3 кращих команди з кожної групи, із збереженням так званих “золотих очок”.

Автор світлин: Андрій Тижай