Анонс найближчих матчів

В суботу, 30-го червня відбудуться чергові матчі в юнацькій та ветеранській лігах району.

В чемпіонаті Буського району серед юнаків 2003 – 2005 р.н. юнацька команда “Сокола” з Андріївки зіграє з дівочою командою Буської ДЮСШ “Надбужжя”, початок гри о 11.00.

А у віковій категорії юнаків 2000 – 2002 р.н. наша юнацька команда зустрінеться з командою ФК “Олесько”, початок о 13.00. Усі матчі відбуватимуться на стадіоні міста Буськ.

О 18.00, на поле буського стадіону, вийдуть ветерани з Андріївки та Павлова. Наразі команда “Павлів”, маючи в своєму активі 9 очок  є лідером ветеранської першості. Наша команда відстає на 3 пункти і має одну гру в запасі, тож в цьому поєдинку ветерани з Андріївки мають нагоду наздогнати свого конкурента.

А в неділю, 1 липня, основна команда “Сокола” вирушає в Переволочне, де в рамках другого туру Кубка району зустрінеться з місцевою “Дружбою”. Матч має надпринципове турнірне значення, тому обіцяє бути дуже цікавим.  Початок цієї гри о 16.00.

Тож закликаємо вболівальників, які будуть мати таку можливість підтримати свою команду у цьому важливому матчі!