ФК “Сокіл” володар Суперкубка Буського району – 2019!

Сьогодні ФК “Сокіл” здолавши у надважкому і напруженому матчі команду ФК “Красне” 2:1, став володарем Суперкубка Буського району сезону 2019 року!

Дебют матчу був за нашою командою, вже на 26 хвилині наші хлопці відкрили рахунок гри, голом відзначився Остап Калитин.

Коли йшла остання хвилина першого тайму, в ворота “Сокола” призначили одинадцятиметровий удар. Який гравець ФК “Красне” Юрій Вороновський успішно виконав.

В другій половині гри, на 72 хвилині переможний гол забив Володимир Гнип.

Більше голів не було, хоча напруга не спадала до останньої секунди гри, але наша команда зуміла зберегти переможний рахунок.

Вітаємо нашу команду з здобуттям Суперкубка Буського району, та бажаємо подальших успіхів на футбольних полях!

Сьогоднішній переможний склад нашої команди: Дмитрів Роман (воротар), Монастирський Сергій, Хай Остап, Дмитрів Віталій, Гнип Володимир, Мураль Володимир, Ільків Володимир, Сенчишин Олег, Калитин Остап, Кучма Роман, Кутник Павло.

Запасні: Гусак Сергій, Олексів Олег.