Юнаки

Юнаки

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків 2000-2003 р.н.

(Фінальна частина)

2000-2003_sokil

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків 2000-2003 р.н.

grupa_b

grupa_b

До фінальної стадії вийдуть по 3 кращих команді з кожної групии (з урахуванням “золотих очок”)

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків

Розклад матчів

Юнаки 2000 – 2003 р.н. (Група “А”)
Час Перший тур / 8 березня – четвер Рахунок
15.00 Побужани-Соколя (об’єднана) – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 2:0
15.30  “Красне-2” – “Сокіл” Андріївка 1:6
16.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя ) дівчата – “Олесько” 1:8
Другий тур  / 8 березня – четвер
16.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – “Красне-2” 7:1
17.00 “Сокіл” Андріївка – ФК “Олесько” 7:2
17.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя ) дівчата – “Побужани-Соколя” (об’єднана) 1:20
Третій тур / 8 березня – четвер
18.00 ФК “Олесько” – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 2:4
18.30 “Красне-2” – Побужани-Соколя (об’єднана) 0:7
19.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата – “Сокіл” Андріївка 1:5
24 березня – субота
10.00 “Побужани-Соколя” (об’єднана) – ФК “Олесько”  6:7
10.30 “Рейнджерс” Куткір – “Сокіл” Андріївка 2:12
11.00 “Сокіл” Андріївка – “Побужани-Соколя” (об’єднана)  1:2
11.30 “Побужани-Соколя” (об’єднана) – “Рейнджерс” Куткір  23:0
12.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – “Сокіл” Андріївка  2:2
12.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата  – “Рейнджерс” Куткір  1:2
13.00 “Красне-2” – ФК “Олесько” 1:10
13.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – “Рейнджерс” Куткір 15:2
14.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата – “Красне-2” 1:9
14.30 “Рейнджерс” Куткір – ФК “Олесько” 0:5 (тех.)
15.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата – Буська ДЮСШ (Надбужжя)  2:15
15.30 “Красне-2” – “Рейнджерс” Куткір 5:0 (тех.)
(Група “Б”)
Перший тур / 18 березня – неділя
10.00 “Павлів” – “Стандарт” Заводське 3:1
10.30 ФК “Петричі” – Буська ДЮСШ  0:9
11.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 – “Задвір’я-Полтва” (об’єднана) 1:1
11.30
Другий тур / 18 березня – неділя
12.00 “Стандарт” Заводське – ФК “Петричі”  8:2
12.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 – “Павлів”  0:4
13.00 ФК “Красне” – “Задвір’я-Полтва” (об’єднана) 5:4
13.30
Третій тур / 18 березня – неділя
14.00 ФК “Петричі” – “Павлів” 1:7
14.30 “Задвір’я-Полтва” (об’єднана) – Буська ДЮСШ 0:3
15.00 ФК “Красне” – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 4:1
15.30
Четвертий тур / 18 березня – неділя
16.00
16.30 “Стандарт” Заводське – “Задвір’я-Полтва” (об’єднана) 3:1
17.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 – ФК “Петричі” 4:1
17.30 Буська ДЮСШ – ФК  “Красне” 4:1
П’ятий тур 
“Павлів” – “Задвір’я-Полтва” (об’єднана)  10:0
“Стандарт” Заводське –  ФК “Красне”  7:1
Буська ДЮСШ – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 9:0
Шостий тур
“Задвір’я-Полтва” (об’єднана) – ФК “Петричі”  2:3
ФК “Красне” – “Павлів”  3:5
Буська ДЮСШ – “Стандарт” Заводське 0:0
Сьомий тур
ФК “Петричі” – ФК “Красне” 1:6
“Павлів” – Буська ДЮСШ 7:3
“Стандарт” Заводське – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03  6:1
25 березня / Фінальна частина –  Перший тур
14.30 “Побужани-Соколя” (об’єднана) – “Стандарт” Заводське 3:3
 15.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – Буська ДЮСШ  1:0
15.30  “Сокіл” Андріївка – “Ред Булл” Павлів 2:4
Фінальна частина – Другий тур
 16.00 “Побужани-Соколя” (Об’єднана) – Буська ДЮСШ  3:2
 16.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – “Ред Булл” Павлів  1:3
 17.00  “Сокіл” Андріївка – “Стандарт” Заводське  3:0
Фінальна частина – Третій тур
 17.30 “Побужани-Соколя” (об’єднана) – “Ред Булл” Павлів  6:3
 18.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – “Стандарт” Заводське  7:1 (матч не був завершений)
 18.30 “Сокіл” Андріївка – Буська ДЮСШ 4:3

 

Image 001

До фінальної стадії вийдуть по 3 кращих команді з кожної групии (з урахуванням “золотих очок”)

Юнаки 2004 – 2007 р.н. (фінальна частина)

2007_final

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків

Розклад матчів

Юнаки 2004 – 2007 р.н. (Група “А”)
Час 8 березня – четвер Рахунок
10.00 “Стандарт” Побужани – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 1:11
10.30 ФК “Олесько” – ФК “Задвір’я” 0:4
11.00 ФК “Задвір’я” – “Стандарт” Побужани 3:1
11.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – “Сокіл” Андріївка 4:0
12.00 “Сокіл” Андріївка – ФК “Задвір’я” 0:0
12.30 “Стандарт” Побужани – ФК “Олесько” 5:0
13.00 ФК “Задвір’я” – Буська ДЮСШ (Надбужжя) 1:5
13.30 ФК “Олесько” – “Сокіл” Андріївка 0:15
14.00 “Стандарт” Побужани – “Сокіл” Андріївка 0:4
14.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – ФК “Олесько” 11:1
Група “Б
Час Перший тур / 17 березня – суботу Рахунок
10.00 Буська ДЮСШ – “Сокіл” Соколя 3:1
10.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата – “Стандарт” Заводське  0:2
11.00 Буська ДЮСШ-2 – ФК “Красне” 3:0
Другий тур / 17 березня – суботу
11.30 “Сокіл” Соколя – Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата  2:1
12.00 “Стандарт” Заводське – ФК “Красне” 1:2
12.30 Буська ДЮСШ-2 – Буська ДЮСШ  0:0
Третій тур / 17 березня – суботу
13.00 ФК “Красне” – “Сокіл” Соколя 3:2
13.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата – Буська ДЮСШ  1:2
14.00 Буська ДЮСШ-2 – “Стандарт” Заводське 3:1
Четвертий тур / 17 березня – суботу
14.30 Буська ДЮСШ – ФК “Красне” 0:3
15.00 Буська ДЮСШ-2 – Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата 4:4
15.30 “Сокіл” Соколя – “Стандарт” Заводське 4:2
П’ятий тур / 17 березня – суботу
16.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата – ФК “Красне” 1:2
16.30 “Стандарт” Заводське – Буська ДЮСШ  1:1
17.00 Буська ДЮСШ – “Сокіл” Соколя 5:2
25 березня – неділя / Фінальна частина / Перший тур
 10.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – Буська ДЮСШ 3:3
10.30 “Сокіл” Андріївка – Буська ДЮСШ-2  5:0
11.00 ФК “Задвір’я” – ФК “Красне”  1:4
Фінальна частина / Другий тур
 11.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – Буська ДЮСШ-2  2:1
 12.00 “Сокіл” Андріївка – ФК “Красне”  2:0
 12.30 ФК “Задвір’я” – Буська ДЮСШ 1:5
Фінальна – частина / Третій тур
 13.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) – ФК “Красне” 1:0
 13.30 “Сокіл” Андріївка – Буська ДЮСШ 1:2
 14.00 ФК “Задвір’я – Буська ДЮСШ-2 3:3

 

Share