Дебютна перемога

У дебютному матчі новоствореної Четвертої ліги Львівської області ФК “Сокіл” (Красненська ТГ) на своєму полі приймав ФК “Милятин” (Буська МТГ). Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі та запам’ятався великою кількістю силових єдиноборств.

На 40-й хвилині арбітр призначив пенальті за фол у штрафному майданчику на Павлові Пастущаку. На жаль, для вболівальників команди з Андріївки, Юрій Ткачук не зумів реалізувати одинадцятиметровий удар.

А вже на 45-й хвилині спрацював відомий футбольний закон: не забиваєш ти — забивають тобі. Гості скористалися своїм шансом і пішли на перерву, ведучи в рахунку — 0:1.

Однак у другому таймі “Сокіл” зумів переломити хід поєдинку. Спочатку Павло Пастущак відновив рівновагу, а згодом Олег Токар вивів господарів уперед — 2:1.

Попри велику кількість небезпечних моментів біля обох воріт, рахунок до фінального свистка більше не змінився.

Трохи офіційної протокольної інформації:

“Сокіл” (Андріївка) – ФК “Милятин” (Новий Милятин) 2:1
Голи: Пастущак (60); Токар (69) – Ковалик (45).
Нереалізований пенальті: Ткачук (40, воротар).
“Сокіл”: Антонишин Андрій, Тимоць Степан (Сукмановський Володимир, 88), Ткачук Юрій, Токар Олег (Мороз Дмитро, 90+2), Безкоровайний Роман, Цюга Андрій (Хай Захарій, 57), Шевців Роман (Якимів Віталій, 90+5), Коваль Олег, Яцинка Роман (Захаревич Андрій, 79), Якимів Сергій (Михалейко Тарас. 31), Ільків Сергій (Пастущак Павло, 20)
“Милятин”: Лівчук Богдан, Леськів Андрій (Штибель Андрій, 53), Русецький Віталій, Петриця Юрій, Машкаранець Віталій (Цуркан Віктор, 69), Бабійчук Валентин, Банах Ярослав (Бойко Роман, 34), Печарський Руслан, Коцаба Максим (Іваницький Віктор-Іван, 69), Ковалик Віталій, Кіндрацький Михайло
Арбітр: Володимир Болізюк.
Асистенти арбітра: Данило Чопик, Олександр Безземельний.
Спостерігач арбітражу: Олексій Лішик.

Вітаємо ФК “Сокіл” з першою перемогою в новому турнірі та бажаємо команді успіхів у наступних матчах.