В останньому турі Чемпіонату Львівщини у Четвертій лізі команда «Сокіл» з Андріївки зіграла виїзний матч проти ФК «Городжів».
Гра завершилася з рахунком 1:1. У складі «Сокола» голом відзначився Павло Пастущак. Також у пасиві команди господарів — нереалізований пенальті.
Тепер доля подальших виступів нашої команди залежить від результату матчу між «Соколом» із села Велике Колодно та ФК «Милятин», який відбудеться в неділю. Якщо переможе «Милятин», наша команда продовжить свої виступи вже у плей-оф чемпіонату. В іншому випадку «Сокіл» з Андріївки гратиме в 1/8 фіналу Кубка Четвертої ліги.
Детальніші протокольні дані сьогоднішнього матчу будуть опубліковані трохи згодом…











