Ми у Фіналі!

IMG_0149

Матч відповідь півфіналу Кубка Буського району з командою “УНМ Красне” виявився для нашого “Сокола” напрочуд важким. Вже на 29 хвилині реалізувавши пенальті гості вийшли вперед, а вже через 10 хвилин господарі “горіли” з рахунком 0:2. Але у другій половині зустрічі нашій команді вдалось таки вирівняти гру. Першим в нашій команді голом відзначився Григорій Фамуляк, а Віталій Лелюх зробив рахунок у грі рівним 2:2.

IMG_0148

Вболівальники зітхнули з полегшенням, бо за такого розкладу до фіналу проходив вже “Сокіл”. А коли все той же Фамуляк забив 3 гол, то радощам вболівальників господарів не було меж, Щоправда наприкінці матчу гості забили втретє. За рахунку 3:3 матч і завершився. У Підсумок двомачевої дуелі 5:4 на користь нашої команди.

IMG_0150

IMG_0163

IMG_0167

У Фіналі нашим суперником буде “Мебус” Сторонибаби, який здолав ФК “Топорів” 2:1.