Чемпіонат 8х8. Підсумки матчів.

IMG_0212

Непогано виступив “Сокіл” в турнірі 8х8, завоювавши срібні нагороди, але про все по порядку.

IMG_0220 IMG_0222

У змаганнях взяло участь 6 команд, які були розділенні на два групі. В групі “Б” разом з нашою командою грали ФК “Красне” та ФК “Олесько”.

Результати матчів такі:

“Сокіл” Андріївка – ФК “Красне” 1:0. Гол: Крачковський Петро.

ФК “Красне” – ФК “Олесько” 0:0

ФК “Олесько” “Сокіл” Андріївка 0:1. Гол: Вегера Володимир

Оскільки команди з Красного та Олеська мали однакові показники в турнірній таблиці було вирішено призначити між цими командами серію одинадцятиметрових. Більш успішними у футбольній лотереї виявились футболісти з Олеська – 4:3.

Група “А”

“Стандарт” Побужани – ФК “Скнилів” 1:1

ФК “Скнилів” – “Явір” Яблунівка 0:1

“Явір” Яблунівка – “Стандарт” Побужани 2:0

Півфінали

ФК “Олесько” – “Явір” Яблунівка 0:1

“Сокіл” Андріївка – ФК “Скнилів” 3:1

Голи: Вегера Володимир (2); Лелюх Віталій; за ФК “Скнилів” голом відзначився  Яремків Ярослав

Матч за 3 місце

ФК “Олесько” – ФК “Скнилів” 4:1

Фінал

“Сокіл” Андріївка – “Явір” Яблунівка 0:1.

Хоч нашій команді не вдалось перемогти у фіналі, але загалом на цьому турнірі “Сокіл” показав досить пристойну гру. Треба зазначити, що у складі нашої команди грали переважно молоді гравці. Тож вітаємо хлопців із здобуттям срібних нагород турніру.