Важка перемога

kubok-po-futbolu

Важкою виявилась сьогоднішня перемога у матчі 1/4 кубка Буського району над командою “Дружба” Переволочна. У першому таймі господарі контролювали хід поєдинку, вже у дебюті гри, на другій хвилині м’яч побував у сітці воріт гостей, гол забив Віталій Лелюх, а вже на 35 хвилині завдяки влучному удару Романа Кучми рахунок став 2:0.

Хороший шанс мали футболісти “Сокола” збільшити свою перевагу, коли на 51 хвилині отримали право пробити 11 метровий удар, але Володимир Гнип не зміг переграти голкіпера суперників.

На 49 хвилині гості відквитали один гол, а на 72 хвилині рахунок і взагалі став рівним 2:2.

Наприкінці основного часу, на 86 хвилині гості залишились в меншості, їх гравець отримав другу жовту.

Більше в основний час команди не забивали, тож було призначено два додаткових тайми.

У другому додатковому таймі, а саме на 111 хвилині, Віталій Лелюх забив переможний гол, в підсумку 3:2 на користь нашої команди.

Вітаємо наших хлопців із виходом у півфінал! Наступним нашим кубковим суперником буде команда ФК “Красне”. Нагадаю, що півфінали складатимуться із двох матчів.