Вдалий день для наших команд

Сьогодні на стадіоні села Андріївка відбулись перенесені матчі чемпіонату Буського району з футболу 7Х7 серед юнацьких команд, та матчі другого туру ветеранської першості з футболу 8Х8.

IMG_0733

Спочатку вийшли на поле юнаки 2003 – 2006 р.н.

Зустрічались юні футболісти Андріївки та команди Надбужжя”-2004 (Буськ), матч завершився з рахунком 4:1 на користь команди з Андріївки, голи забивали: Хай Остап, Ільків Сергій, Калитин Остап, Клочник Дмитро (з пенальті)

Ще один матч у цій віковій групі не відбувся. Мали між собою зіграти “Надбужжя”-2003 та Милятин, та останні на гру не приїхали, тому їм зарахована технічна поразка 3:0.

Потім на поле вийшли гравці 1999 – 2002 р.н.

Гра між Милятином та “Надбужжям” завершилась з рахунком 3:3.

IMG_0745

Наступним був матч між Андріївкою та командою з Красного (1999 – 2002 р.н.)

Юнаки з Андріївки поступаючись за ходом поєдинку 0:2, все ж змогли віднайти свою гру і в кінцевому результаті 7:2 на користь нашої команди.

Голи за господарів поля забивали: Кучма Роман (4), Сняданко Володимир, Дмітрів Віталій (2).

Після цього розпочались матчі відкритого чемпіонату Буського району з футболу 8Х8 серед ветеранів.

IMG_0751

Гра між командами ветеранів Андріївки та Сторонибаб завершилась з рахунком 5:3, голами за нашу команду відзначились: Подоляк Андрій (3), Уштан Володимир, Якимишин Ігор.

У ще одній зустрічі між ветеранами Красного та Буська рахунок 7:3, на користь команди з Красного.