ФК “Словіта” – “Сокіл”. Перемога 1:3

“Кубок західних Федерацій футболу Львівщини”

1/4 фіналу

ФК “Словіта” – “Сокіл” Андріївка 1:3.

Щодо гри, то на мій погляд, це був один з кращих матчів нашої команди в цьому сезоні. Насамперед, слід відзначити самовідачу, з якою наші гравці боролись за кожний м’яч.

Футболісти гостей часто не встигали за нашими гравцями, і як наслідок, чотири попередження в їх пасиві, проти лише однієї жовтої в нашій команді. Особливо часто діставалось по ногах Олегу Сенчишину, який провів сьогодні дуже вдалий матч.

Нагадаю, що на стадії 1/4 турніру, матчі складаються з ігор. Другий раунд цього протистояння відбудеться наступного тижня, в Андріївці. Про час початку матчу, ми повідомимо додатково.

Голи: Сенчишин Олег, 9 хв. – 0:1, Лелюх Віталій, 27 хв. (пен) – 0:2, ФК “Словіта”, 32 хв. – 1:2, Кутник Павло, 85 хв. – 1:3.

Попередження: Монастирський Сергій, гравцям команди ФК “Словіта” було показано 4 жовтих.

Склад команди ФК “Сокіл”: Гусак Сергій (воротар), Семен Володимир, Монастирський Сергій, Кобилюх Ярослав (Дмитрів Віталій, 60), Ільків Володимир,  Гнип Володимир,  Цюга Андрій, Сенчишин Олег, Лелюх Віталій, Кутник Павло, Кучма Роман.