Поразка в напруженому поєдинку

Напрочуд напруженим видався матч останнього туру Чемпіонату Буського району з футзалу в Першій лізі.

І так, “Стандарт” (Заводське) – “Сокіл” (Андріївка).

ФК “Стандарт” – 1:0, “Стандарт” – 2:0, “Стандарт” – 3:0, Кучма Роман, 3:1, Яцинка Роман – 3:2, “Стандарт” – 4:2, Кучма Роман – 4:3, Кучма Роман – 4:4, “Стандарт” – 5:4. Так завершився перший тайм.

У другому таймі голи забивали: Монастирський Сергій – 5:5, Гнип Володимир – 5:6, Кучма Роман – 5:7, “Стандарт” – 6:7, “Стандарт” – 7:7, “Стандарт” – 8:7. Тож, у підсумку – 8:7 на користь команди з Заводського.

Цей матч, для нашої команди не мав ніякого турнірного значення, і у підсумковій таблиці Чемпіонату “Сокіл” здобув срібні нагороди, з чим нашу команду і вітаємо!

Вже завтра, 27-го січня “Сокіл” зіграє матч попереднього етапу Кубка Буського району з футзалу. Нашим суперником буде команда ФК “Олесько”, початок матчу о 15.50.

Нагадаю, що за регламентом, ті команди, які зазнають поразки на цій стадії, будуть грати в малому Кубку району.