Пробились до півфіналу

Зайнявши перше місце у групі “Б” меморіалу пам’яті З. А. Дудара наша команда пробилась до півфіналу цього турніру.

У першому матчі футзалісти “Сокола” одержали вольову перемогу над командою “Січ-Суходоли” 2:1. Обидва голи за нашу команду забив Олег Сенчишин.У другій зустрічі команда з Андріївки перемогла команду з “Темп” .(Плугів) 3:2. Голи на свій рахунок занесли Роман Кучма, Віталій Лелюх та Володимир Гнип.Третій матч вже немав для нашої команди турнірного значення, тож, наші хлопці поступились Золочівському “Соколу” з рахунком 3:8. за нашу команду двічі відзначився Віталій Лелюх і один гол забив Володимир Ільків.

Ще один представник Буського району команда ФК “Топорів” вирішила не брати участь в турнірі. Замість них грала команда “Динамо-2” (Золочів).

У завтрашньому півфіналі наша команда зійдеться з “Динамо” (Золочів).

Нагадаю, що обидва півфінали, Фінал і матч за 3-є місце теж відбудуться вже завтра.

Орієнтовний час початку півфінального матчу “Динамо” (Золочів) – “Сокіл” (Андріївка) о 12.30.

Місце проведення незмінне спортзал н/ц НГУ (м. Золочів)