Не пощастило в післяматчевій “лотереї”

Сьогодні відбувся матч за “Суперкубок Буського району” між командами ФК “Топорів” – “Сокіл” (Андріївка).

Пропустивши в свої ворота на 8-й хвилині зустрічі, наші хлопці не знітились. і продовжували грати в свою гру. Результатом наполегливих дій “Сокола” на полі став гол на 38 хвилині, красивим ударом зі штрафного відзначився Григорій Фамуляк.

Так рахунок 1:1 протримався до кінця основного часу матчу. А в серії післяматчевої “лотереї” успішнішими були наші суперники. Підсумок серії пенальті 4:3 на користь ФК “Топорів”.

Склад нашої команди: Дмитрів Роман (в), Семен Володимир (Кутник Павло, 63), Гнип Володимир (Дмитрів Віталій, 46), Ільків Володимир, Кобилюх Ярослав (Мураль Володимир, 46), Горошко Сергій, Безкоровайний Ігор, Цюга Андрій (Банах Ярослав, 66), Сенчишин Олег, Фамуляк Григорій, Кучма Роман.