Вражаючий камбек

Вражаючий камбек продемонстрували наші футболісти у третьому турі чемпіонату району з командою “Стандарт” (Побужани).

Після першого тайму рахунок гри був 3:1 на користь господарів поля. команди з Побужан.

Та все ж нашим хлопцям вдалось дотиснути суперника, і у підсумку 3:5 на користь з Андріївки.

Треба зазначити, що навіть поступаючись 2:0, а згодом 3:1, наша команда показувала змістовну гру і. як на мене не заслуговувала на поразку, ще й з таким рахунком. “Соколу” вдалось організувати досить багато небезпечних моментів біля воріт суперника, втім, підводила реалізація. А от суперник більшість своїх нагод використав.

Добре, що у другій половині гри їм вдалось зменшити коефіцієнт браку при реалізації, і це швидко дало результат.

Як наслідок вольова звитяга

Тож, вболівальники нашої команди, які мали змогу спостерігати за цим матчем отримали масу позитивних емоцій.

Дата Час League Сезон / Full Time
26/05/2019 13:00 Чемпіонат Буського району. Попередній етап. Група "А" 2019 Третій тур 90'

Стадіон

с. Побужани