Чвертьфінал успішно подолано

В 1/4 фіналу Кубка Буського району з командою ФК “Балучин нашій команді судилось першими пропустити гол у свої ворота. На 15 хвилині гол забив гравець гостей Степан Лесюк. Але, незадовго до цього, на 7 хвилині, Роман Кучма не реалізував пенальті. Спрацювало старе футбольне правило “не забиваєш ти, заб’ють тобі”…

Щоправда гості вели у рахунку недовго, вже на 20 хвилині Володимир Вегера його зрівняв – 1:1.

Решта голів забивали: Андрій Цюга, 42 хв; Роман Кучма, 43, 50; Павло Кутник, 48, 61.

Склад ФК “Сокіл”.

Гусак Сергій 1 (воротар), Олексів Олег 19, Банах Ярослав 17, Яцинка Віталій 10 (Яремків Ярослав, 46), Монастирскьий Сергій 16, Яйко Максим 8 (Король Богдан, 46), Ільків Володимир 4 (Мураль Володимир, 46), Дмитрів Роман 18, Цюга Андрій, Вегера Володимир 3 (Кутник Павло, 46), Кучма Роман 11.

Тож у підсумку 6:1 на користь “Сокола”.

Вітаємо нашу команду з успішним подоланням чвертьфінальної стадії.

У півфіналі наша команда зустрінеться з ФК “Утішків”. Півфінали складаються з одного матчу на нейтральному полі.