ФК “Сокіл” володар Кубка осені 2019 року!

Сьогодні, на нашому стадіоні, відбувся фінал “Кубка осені” які за традицією присвячений світлій пам’яті Михайла Адамовича Братейка.

У вирішальному поєдинку “Сокіл” зійшовся з непоступливою командою ФК “Олесько”.

Відкрив рахунок гри на 32 хвилині Григорій Фамуляк, який не схибив з одинадцятиметрової позначки 1:0 а користь “Сокола”. Та на 63 хвилині, Юрій Цюпак (ФК “Олесько”) зробив рахунок нічийний. А на 76 хвилині удар з кутової позначки Ігоря Безкоровайного змусив помилитись захисника суперників, який зрізав м’яч у власні ворота – 2:1.

Склад команди ФК “Сокіл” (Андріївка): Дмитрів Роман (воротар), Банах Ярослав (Яйко Максим, 60), Микитюк Михайло, Гнип Володимир, Литвин Євген, Ільків Володимир (Вегера Володимир, 55), Дмитрів Віталій (Олексів Олег, 90+1), Файштегер Роман, Цюга Андрій (Кучма Роман, 64), Фамуляк Григорій, Безкоровайний Ігор.

Арбітр матчу – Анклевич Ярослав, асистенти арбітра – “Дулиба Володимир, Лавний Володимир.

Під час нагородження команд редактор районного часопису “Воля народу” Микола Іванців, подарував нашій команді фото зі свого архіву, на якому завмерла частинка історії, а саме команда під керівництвом Михайла Адамовича Братейка.