Переконлива перемога

Переконливою перемогою для нашої команди завершився матч шостого туру групи “Б” з командою ФК “Задвір’я”.

Наразі аутсайдер турнірної таблиці нашої групи нічого не зміг вдіяти з атаками “Сокола” і в підсумку перемога нашої команди з рахунком 4:1.

Голи : Дмитрів Віталій, 10 хв. – 0:1, Кутник Павло, 28 хв. – 0:2, ФК “Задвір’я”, 32 хв. – 1:2, Кутник Павло, 44 хв. – 1:3, Король Богдан, 46 хв. – 1:4.

Слід зазначити, що останні приблизно 15 хвилин, “Сокіл” грав в меншості, оскільки змушений був зійти з поля травмований Богдан Король, а на той час замін наша команда вже немала, тож довелось догравати зустріч в десятьох.

Склад команди “Сокіл”:

Дмитрів Роман (Гусак Сергій, 46), Банак Ярослав, Монастирський Сергій, Хай Остап, Литвин Євген, Файштегер Роман, Ільків Володимир (Калитин Остап, 46), Дмитрів Віталій, Король Богдан, Кутник Павло, Кучма Роман.