Суперкубок Буського району: прев’ю матчу

В неділю, 11 жовтня, “Сокіл” зіграє матч за Суперкубок Буського району сезону 2019 року. Нашим суперником буде – ФК “Красне”.

Нагадаю, що Суперкубок району розігрується між чемпіоном минулого сезону в Прем’єр-лізі, та володарем Кубка району минулого сезону. Та оскільки ФК “Красне” в сезоні 2019 року, стала золотим медалістом чемпіонату, та володарем Кубка району, то трофей розігрується з командою, яка була фіналістом Кубка району.

Останній раз, ці дві команді зустрічались 3-го листопада 2019 року, в матчі шостого туру Прем’єр-ліги. тоді перемога була за нашими суперниками 2:1.

Цьогоріч, Суперкубок Буського району присвячений пам’яті тренера ФК “Топорів” Тараса Петровича Кота. До речі, в останнє за Суперкубок, грали саме з командою ФК “Топорів”. Це було 12-го травня 2019 року. Ми тоді поступились в серії пенальті 3:4 (в основний час 1:1).

Отож, неділя, 11 жовтня, стадіон села Топорів, матч за Суперкубок Буського району-2019.

ФК “Красне” – “Сокіл” (Андріївка)

Арбітр матчу: Боднарчук Євген

Асистенти арбітра: Гавор Михайло, Діжак Петро.

Початок гри о 14.00.