Перемога в чемпіонаті присвячений пам’яті П. В. Дроздовського

Сьогодні, 2-го липня, на стадіоні села Андріївка, відбулись матчі чемпіонату Красненської ОТГ з футболу 8Х8 присвячений пам’яті Петра Володимировича Дроздовського.

Цю Людину, усі односельчани і не тільки жителі Андріївки, знали, як Лікаря від бога, народного депутата місцевих рад різних скликань, і відданого футбольного вболівальника.

Тож, для ФК “Сокіл” було справою честі виграти цей турнір, що вони з успіхом і зробили.

“Сокіл” (Андріївка), яка у вирішальному матчі переміг команду ФК “Красне” 2:1 і стала преможцем чемпіонату.

Результати усіх матчів за участю нашої команди: “Сокіл” – “Рейнджерс” (Куткір) 4:0, голи: Калитин Остап (2) Кіш Назар, Шелепінський Володимир.

“Сокіл” – ФК “Задвір’я” 4:0, голи: Безкоровайний Ігор (2), Шелепінський Володимир, Ільків Сергій.

“Сокіл” – ФК “Красне” 2:1, голи: Безкоровайний Ігор, Кучма Роман, за ФК “Красне” голом відзначився Яровий Руслан.

Третє місце за командою “Рейнджерс” (Куткір)

Після матчів відбулось нагородження команд і номінантів турніру, зокрема, кращим гравцем чемпіонату став Володимир Шелепінський.