Дякуємо нашій команді за самовіддану гру!

Напрочуд напруженим видався кубковий матч з командою “Надія” зі села Сновичі.

Спочатку успіху досягли господарі, гол на 14 хвилині забив Роман Кучма. Рахунок гри 1:0 протримався до 75 хвилини, коли футболіст з ФК “Надія” зрівняв рахунок.

На 85 хвилині Ігор Безкоровайний забив здавалось би переможний гол для “Сокола”, та на останній хвилині матчу рахунок став знову нічийним – 2:2.

У додатковий час, все той же Безкоровайний,  зробив рахунок матчу 3:2 на користь команди з Андріївки. Та  це був ще не кінець. Гості забивши свій третій гол знову зробили рахунок нічийним, та ціною неймовірних зусиль, нашій команді вдалось вирвати перемогу, вирішальний м’яч на рахунку героя цього матчу, Ігоря Безкоровайного – 4:3 на корись “Сокола”.

Дякуємо нашій команді за самовіддану гру! І вітаємо їх і вболівальників “Сокола” з тим, що наша команда пробилась в 1/2 фіналу Кубка Золочівського району.

Нашим суперником в півфіналі буде команда ФК “Красне”, яка в 1/4 фіналу здолала команду “Говерла” (Вороняки) 5:2.

Гра 1/2 фіналу, відбудеться 13 серпня, на стадіоні “Сокіл” міста Золочів.