Матчі юнацьких команд

Сьогодні, на нашому стадіоні, відбулись матчі юнацьких команд.

В чемпіонаті району серед юнаків у віковій категорії U-13 юні футболісти “Сокола” зіграли два матчі.

Першою була гра з ФК “Бобри” з Бродів. Матч завершився з рахунком 4:0 на користь гостей.

Потім, мав відбутись матч між командами ФК “Суходоли” та “Білі ведмеді” ДЮСШ (Красне), але через те, що команда ФК “Суходоли” не приїхала на матч, було вирішено зіграти гру між “Соколом” та командою з Красного.

Рахунок матчу 3:2 на користь команди “Білі ведмеді. За команду з Андріївки голами відзначився Лошовський Данило.

Також, відбувся матч Кубка району серед юнаків U-16 “Авангард” (Андріївка) – “Надія” (Сновичі).

Основний час гри закінчився бойовою нічиєю 2:2. Обидва голи забив Ільків Сергій.

В серії пенальті кращими були юні футболісти з Андріївки 3:1 на користь ФК “Авангард”.