Підсумки другого туру

В другому турі чемпіонату Золочівського району з футзалу, основний склад “Сокола” зустрівся з ФК “Рейнджерс” (с. Куткір). Результат гри 17:2 на користь нашої команди.

Голи за “Сокіл” забивали: Кучма Роман (4), Шеремета Марко (6), Ярощук Назар (2), Безкоровайний Ігор (4), Ільків Сергій.

Склад нашої команди: Дмитрів Роман, Кучма Роман, Шеремета Марко, Ярощук Назар, Клочник Дмитро, Литвин Євген, Гусак Сергій, Калитин Остап, Монастирський Сергій, Ільків Сергій, Безкоровайний Ігор.

Юнацький склад “Сокола” в цьому турі зустрічався з ФК “Бобри” (м. Броди).

Нажаль, команда з Андріївки поступилась з рахунком 2:7. Голи: Сняданко Володимир, Файштегер Роман.

Склад команди на цю гру: Вегера Володимир, Хай Остап, Регета Сергій, Сняданко Володимир, Клочник Ігор, Файштегер Роман, Колтун Данило, Колтун Володимир, Саноцький Назар, Мельниченко Владислав, Шмигельський Владислав, Смик Андрій, Коцан Данило, Гусак Василь.