Розклад матчів на найближчі дні

Цього тижня футбольний уік-енд розпочнеться ще у п’ятницю, в День Конституції України.

В п’ятницю, 28-го червня, на шкільному стадіоні зі штучним покриттям нашого села відбудуться матчі Першості району серед юнаків. Розклад матчів такий:

 юнаки вікової категорії 2005 р.н. і молодші

Перший тур

“Сокіл” (Андріївка) – ФК “Красне”

Початок: 13.00

 юнаки 2001 – 2004 р.н.

Другий тур

 “Ера” (Ожидів) – “Сокіл” (Андріївка)

Початок: 14.15

 ФК “Задвір’я” – ФК “Глиняни)

Початок: 15.30

“Соколя/Побужани” – ФК “Олесько”

Початок: 16.45

Читати далі…

Share

“Сокіл” – ФК “Задвір’я” 7:0

“Сокіл” Андріївка

17Банах Ярослав Захисники
Гусак Сергій 7 Голкіпер
18Дмитрів Віталій Півзахисники
1Дмитрів Роман Голкіпер
7Ільків Володимир Півзахисники
16Кобилюх Ярослав Півзахисники
Король Богдан 16 Форварди 59'
Кутник Павло 3 Форварди
11Кучма Роман Форварди 16', 18', 58', 63'
10Литвин Євген Півзахисники
3Файштегер Роман Півзахисники
15Цюга Андрій Півзахисники 88'
Яйко Максим 15 Захисники
5Яремків Ярослав Захисники
15Яцинка Віталій Захисники
  6

ФК “Задвір’я”

65 хв. автогол – Гравець ФК “Задвір’я”

Share

Розклад на вихідні

Матч шостого туру чемпіонату району між командами “Сокіл” (Андріївка) – ФК “Задвір’я” буде судити бригада арбітрів на чолі з Євгеном Кусим, асистенти на лінії Соломія Король та Петро Клочник.

Початок матчу на нашому стадіоні о 13.00.

 

 

А в суботу, 22 червня, на нашому стадіоні відбудуться матчі першого туру першості району серед юнаків 2001 – 2004 р.н.

склад учасників першості у цій віковій категорії такий.

Склад команд такий.

1. ФК “Глиняни”

2. ФК “Задвір’я”

3. “Ера” (Ожидів)

4. ФК “Олесько”

5. “Сокіл” (Андріївка)

6. “Соколя/Побужани

 

Розклад матчів на суботу, 22 червня:

10.00 – ФК “Олесько” – ФК “Задвір’я”

11.15 – “Сокіл” (Андріївка) – ФК “Задвір’я”

Тур буде неповний, бо матч між командами “Соколя/Побужани” – ФК “Глиняни” Перенесено.

 

Склад молодшої вікової категорії від 2005 р.н. і молодші такий:  ФК “Полтва”, “Андріївка”, ФК “Красне”.

Матчі в цій віковій категорії розпочнуться в інший день

 

Share

“Дружба” (Переволочна) – “Сокіл” (Андріївка) 0:4

“Дружба” Переволочна

“Сокіл” Андріївка

17Банах Ярослав Захисники
Гусак Сергій 3 Голкіпер
18Дмитрів Віталій Півзахисники
1Дмитрів Роман Голкіпер
7Ільків Володимир Півзахисники
9Король Богдан Форварди
Кутник Павло 18 Форварди
10Литвин Євген Півзахисники
3Файштегер Роман Півзахисники
11Фамуляк Григорій Форварди
15Цюга Андрій Півзахисники
Яйко Максим 13 Захисники
5Яремків Ярослав Захисники
13Яцинка Віталій Захисники
  3

76 хв. автогол, Мандибур Дмитро “Дружба” (Переволочна)

Share