“Сокіл” (Андріївка) – “Колос” (В. Вільшаниця) 5:4

“Кубок весни” Золочівського району

Третій тур

“Сокіл” (Андріївка) – “Колос” (В. Вільшаниця) 5:4

Голи: Дацків Руслан, 27, 43, Кучма Роман, 51, Пастущак Павло, 82, 90 хв.; За ФК “Колос” голами відзначився Безкоровайний Володимир, 28, 47, 57, 65 хв.

На жаль, цієї перемоги не вистачило, щоб пробитись в 1/2 фіналу основного Кубка. Тепер наша команда буде боротись за “малий Кубок весни”.

ФК “Утішків” – “Сокіл” 2:2

В другому турі групового етапу Кубка весни, “Сокіл” грав на виїзді з ФК “Утішків”. Рахунок зустрічі 2:2.

За нашу команду обидва голи забив Безкоровайний Ігор, який вдало використав пенальті та штрафний удар.

Наступного тижня, в домашньому матчі, команда з Андріївки, зіграє з ФК “Колос” (Велика Вільшаниця).

ФК “Сокіл” – ФК “Красне” 2:0

В першому турі групового етапу Кубка весни в групі “А”, наша команда на стадіоні села Скнилів, приймала ФК “Красне”.

Рахунок гри 2:0, на користь “Сокола”. Дублем відзначився Руслан Дацків.

Вилучення: 69 хвилина, гравець ФК “Красне”.

Наступний свій матч “Сокіл” проведе в неділю, 7 квітня, на виїзді, з командою ФК “Утішків”.