Сьогодні відбулись завершальні матчі відкритого чемпіонату Буського району з футболу 8Х8 серед ветеранів. Вірніше відбулась лише одна гра Андріївка – Красне, рахунок зустрічі 2:1. За команду з Андріївки відзначились Ігор Піх та Володимир Уштан, за команду гостей гол забив Богдан Вольський.
Щиро вітаємо наших ветеранів із здобуттям золотих нагород чемпіонату!
В іншому матчі Олесько-Ожидів (об’єднана) – Лопатин-Броди (об’єднана) команді Лопатин-Броди зараховано технічну поразку 3:0 за неявку на гру.
Технічні результати за неявку на гру зафіксовано і в матчах чемпіонату Буського району з футболу 7Х7 серед юнаків 1999 – 2002 р.н. між командами Андріївки – Милятина 3:0, та Красне – Ожидів 3:0 відповідно.
За підсумками сезону наші хлопці 99 – 2002 р.н. посіли перше місце з чим їх і вітаємо!