Цієї неділі матчів в Прем’єр-лізі не буде, тому наша основна команда відпочиватиму. Натомість, на стадіоні Андріївки відбудуться завершальні матчі юнацького чемпіонату району з футболу 7Х7 та відкритого чемпіонату Буського району серед ветеранів з футболу 8Х8.
Розпочнеться ігровий день о 13.30 з матчу юнацьких команд 99 – 2002 р.н. Андріївка – Милятин.
Решта поєдинків юнацьких команд не відбудуться, оскільки команди з різних причин відмовились від участі в матчах останнього туру, тому цим командам зараховано технічну поразку.
О 16.00 вийдуть на поле ветеранські команди Андріївки та Красного. Потім, о 17.00 матч Гончарівка – Сторонибаби, о 18.00 зіграють Лопатин-Броди (об’єднана) та Олесько-Ожидів (об’єднана).
Арбітром поєдинків серед ветеранів буде Андрій Каранець.