Поразка при хорошій грі

IMG_0274

Дебютна частина фінального поєдинку Кубка Буського району склалась для нашої команди досить вдало, вже через кілька хвилин рахунок став 1:0 на користь “Сокола”, гол на рахунку Павла Кутника. Але, номінальні гості все ж відновили рівновагу у рахунку і на перерву команди пішли за нічиї 1:1. Вже невдовзі після початку другої половини матчу вийшовший на заміну Володимир Вегера, знову вивів команду з Андріївки вперед. Після цього забивали лише футболісти “Мебуса”. Матч завершився з рахунком 2:4 на користь команди зі Сторонибаб.

Дуже прикро, враховуючи те, що футболісти “Сокола” показали досить хорошу і змістовну гру. Треба зазначити, що наша команда грала за відсутності кількох досвідчених гравців, а їх суперники грали оптимальним складом. Це не для того , щоб виправдати поразку, я просто констатую факт.

Тож у підсумку наша команда отримала лише втішний кубок “учасник фіналу Кубка району”. Ми віримо, що головні перемоги нашої команди в цьому сезоні ще попереду!