Підсумки сезону

Нещодавно відбулось нагородження переможців та призерів Буського району з футболу

nagorodzhennja

Минулий сезон виявився досить вдалий для нашої команди,  дорослий склад “Сокола” здобув срібні медалі районного чемпіонату, стали фіналістами Кубка Буського району, а півзахисник команди Олег Сенчишин отримав приз, як кращий в своїй ланці серед команд Прем’єр-ліги.

nagorodzhennja_3

nagorodzhennja_2

Молодіжний склад нашої команд здобув золоті медалі юнацької першості Бузеччини, а гравець нашої молодіжки Роман Кучма став кращим бомбардиром серед юнаків (19 голів)

Почин юнаків, підтримали і ветерани, які теж хотіли довести, що є ще порох в порохівницях, тож і старше покоління нашої команди здобуло перемогу в першості Буського району серед ветеранів, а кращим тренером серед ветеранських колективів визнали нашого Романа Башка.

Підсумовуючи старий рік, хочеться побажати, щоб усі невдачі, які були у 2016 році, в ньому і залишились. А, в новому році, були лише перемоги!

Фото з нагородження “Буський портал”