Слідом за старшими футзалістами, наша юнацька команда з футзалу, теж виборола золоті нагороди районної першості, але вже серед юнацьких команд. Андріївська команда і в другий ігровий день тішила своїх вболівальників лише перемогами. В підсумку, сім перемог із семи можливих. Результати заключного ігрового дня за участю молодіжної команди “Сокола” такі.
Андріївка – Яблунівка 6:2
Голи: Лелюх Віталій (2), Кучма Роман (4)
Буськ – Андріївка 0:9
Голи:Кучма Роман (4), Лелюх Віталій (4), Дмитрів Віталій.
Андріївка – Задвір’я 20:0
Голи: Кучма Роман (16), Лелюх Віталій (3), Калінка Юрій.
Вітаємо нашу молодіжну команду із здобуттям золотих нагород юнацької першості Буського району з футзалу!