Анонс найближчих матчів

ФК "Сокіл" АндріївкаВ суботу, 25 березня, наша команда візьме участь в матчах Ліги чемпіонів з футзалу, яка буде пройде під егідою ЛОАФ “Колос”. Матчі відбудуться в палаці спорту “Динамо” Адреса: м. Львів, вул. Вітовського, 53.

В неділю, 26 березня, на нашому стадіоні відбудуться стикові матчі за 1-2 та 3-4 місця турніру на призи газети “Воля народу”.

Матч за третє місце між командами “Сокіл” (Андріївка) – ФК “Боложинів” розпочнеться о 12.00.

Після цього, відбудеться гра за Перше місце турніру між командами ФК “Полтва” – ФК “Красне”, початок о 14.00. За регламентом турніру, за рівного рахунку, буде призначено додатковий час.

Нагадуємо, що в ніч на 26 березня, ми переходимо на літній час, тому не забудьте перевести свої годинники на одну годину вперед.