Вдалий початок чемпіонату

23423

Вдало стартувала наша команда в чемпіонаті Буського району серед команд Прем’єр-ліги.

Наші хлопці здобули впевнену перемогу на командою “Стандарт” Заводське з рахунком 6:0.

Голи: Кутник Павло, 13 хвилина – 1:0, Король Богдан, 25 хвилина – 2:0, Кутник Павло, 39 хвилина – 3:0, Кутник Павло, 48 хвилина – 4:0, Лелюх Віталій, 53 хвилина – 5:0, Семен Володимир, 75 хвилина – 6:0.

Вилучення: Ільків Володимир, 45 хвилина (пряме вилучення), гравець ФК “Стандарт” 45 хвилина (2 жовті).

Попередження: Яцинка Віталій, 19 хвилина.

Склад команди ФК “Сокіл” Андріївка:

Дмитрів Роман 1 (воротар), Яцинка Віталій 15, Семен Володимир 10, Файштегер Роман 18, Цюга Андрій 14 (Уштан Віталій, 59), Якимович Олександр 19 (Баран Віктор, 61), Ільків Володимир 7, Лелюх Віталій 13, Король Богдан 8 (Подолюх Михайло, 69), Пронишин Олег 4 (Сняданко Володимир, 46), Кутник Павло 17 .