Стартуємо в турнірі пам’яті І. Г. Вольського

"Сокіл" Андріївка (юнаки)

На жаль, нашим хлопцям не вдалось пробитись до фіналу Кубка району, показавши хорошу і змістовну гру змушені задовільнитись нічийним результатом 2:2.

Та спортивне життя продовжується, і вже цієї п’ятниці наша команда стартує у груповій стадії турніру пам’яті І. Г. Вольського. “Сокіл” з Андріївки гратиме у групі “А”, де крім “Сокола” змагатимуться команди ФСК “Згода” Куровичі, ФК “Полтва” та “Стандарт” Побужани.

Першим суперником “Сокола” Буде команда ФСК “Згода” Куровичі, зустріч відбудеться в п’ятницю, 28 липня, на нашому стадіоні, початок о 16.00.

Після цього матчу,, теж на стадіоні села Андріївка, відбудеться матч групи “Г” цього турніру, між командами “Темп” (Плугів) – “Богун” (Броди) початок о 18.00