Суддівські призначення

Арбітром матчу групової стадії турніру пам’яті І. Г. Вольського між командами “Сокіл” Андріївка – ФК “Полтва” буде Степан Милян, йому допомагатимуть – Євген Боднарчук та Андрій Боднарчук.

4564На матчі між командами “Темп” Плугів – “Дружба” Переволочна, який теж відбудеться на нашому стадіоні судитиме та сама бригада арбітрів.

Початок матчів в суботу, 5-го серпня на стадіоні села Андріївка о 17.00 та 19.00 відповідно.

Арбітром недільного матчу з командою “Стандарт” Побужани буде Степан Вольський, на лінії йому допомагатимуть – Євген Боднарчук та Андрій Боднарчук. Початок цієї гри на нашому стадіоні в неділю, 6-го серпня, о 15.00.

Ще один матч, який мав бути зіграний на стадіоні в Андріївці, між командами ФК “Балучин” – “Богун” Броди, не відбудеться. Команда “Богун” не приїде. тому, їм буде зараховано технічну поразку.