“Сокіл” Андріївка – “Стандарт” Заводське 10:1

В матчі третього туру групової стадії Кубка району футболісти “Сокола” розгромили Стандарт” із Заводського з рахунком 10:1!

Щоправда наші суперники починали матчі маючи всього 9 гравців, вже коли перший тайм перевалив за екватор, до них приєднались ще 2, футболістів і склади команд зрівнялись, але на той час рахунок вже був розгромний.

Читати далі…
Голи за нашу команду забивали: Кучма Роман, 20, 21, 29, 45, Цюга Андрій, 4, 74, Ільків Володимир 17, Гусак Сергій, 76, 85, Дмитрів Віталій, 19. Команда гостей відзначилась голом на 54 хвилині.

Склад команди “Сокіл” Андріївка: Дмитрів Роман (Воротар), Семен Володимир (Олексів Олег, 46), Монастирський Сергій, Кобилюк Ярослав (Яйко Максим, 46), Файштегер Роман (Литвин Євген, 46), Ільків Володимир (Шмигельський Тарас, 46), Гнип Володимир, Дмитрів Віталій, Кучма Роман (Романів  Назар, 66), Вегера Володимир (Гусак Сергій, 46), Цюга Андрій.