Перемога в меморіалі І. Г. Вольського

Сьогодні наша команда здобула перше місце в традиційному меморіалі пам’яті І. Г. Вольського. Цього разу турнір співпав із святкуванням 55-річчя команди “Україна” (Скнилів).

На шляху до фіналу цього турніру, наша команда здолала “Промінь” (Гончарівка) 2:0, обидва голи забив Олег Сенчишин (один із них з пенальті). А ФК “Україна” (Скнилів) взяла вгору над командою ФК “Полтва” 7:2.

У фінальному поєдинку “Сокіл” суттєво переважав за грою господарів поля, у підсумку закономірний результат 1:3 на користь команди з Андріївки. Голи: Кучма Роман 2 (один з пенальті) та Мураль Володимир.

3 і 4 місця за регламентом турніру розіграли в серії пенальті, у “футбольній лотереї” між ФК “Промінь” та ФК “Полтва” кращими були футболісти з Полтви 5:3.

Окрім Кубка за перше місце, кращим гравцем турніру визнали форварда нашої команди Романа Кучму.

Вітаємо нашу команду із заслуженою перемогою і бажаємо і надалі тішити своїх вболівальників новими перемогами!