Ми у фіналі Кубка весни!

Важкою видалась перемога нашої команди в 1/2 фіналу “Кубка весни присвяченого пам’яті Д. Гладишевського”.

Події на полі розгортались таким чином: “Сокіл” силами Романа Кучми, на 23 хвилині відкрив рахунок гри, а вже під завісу першої половини, на 42 хвилині, ФК “Полтва” зрівняла рахунок 1:1.

Майже одразу після перерви на 50 хвилині рахунок став 2:1 на користь гостей. Та і цей рахунок протримався не довго, вже за 3 хвилини рахунок знову був рівний 2:2, голом відзначився Віталій Дмитрів.

Цей рахунок протримався до кінця основного часу, а в серії пенальті удача посміхнулась нашій команді 9:8 на користь “Сокола” з чим їх і вітаємо.

У фіналі, який відбудеться 5-го травня “Сокіл” зустрінеться з ФК “Мебус” (Сторонибаби), який в 1/2 переміг “Стандарт” (Побужани) 3:0.