Сьогодні “Сокіл” провів одразу два переможних поєдинки. Спочатку в межах дев’ятого туру чемпіонату району з футзалу перемогли команду ФК “Задвір’я-2” 14:3.
Цим туром завершився попередній етап з футзалу. Завтра наша команда зіграє матч в “Екстра-лізі”, нашим суперником буде 4-та команда групи “А”. Початок матчу 17.20
Нагадаю, що в “Екстра-лізі” будуть грати по 4 кращих команді з кожної групи, із збереженням набраних на попередньому етапі “золотих” очок.
Команда ФК “Петричі” відмовилась від подальших змагань, але усі показники, які були набрані в матчах з цією командою зберігаються. Замість ФК “Петричі” в “Екстра-лізі” гратиме “Сокіл” (Глиняни).
В матчі третього туру чемпіонату з міні-футболу 7Х7, який теж відбувся сьогодні, наша команда здобула перемогу над командою “Буг” (Буськ) 6:2.
Голи: Кучма Роман (4), Дмитрів Віталій, Файштегер Роман – “Сокіл”, Окопський Віталій (2) – “Буг”.