“Сокіл” – ФК “Красне” 7:4

В першому турі Чемпіонату Золочівського району (Красненська зона) наша команда приймала на своєму полі футбольний колектив з Красного.

Перший тайм видався досить складний для обох команд, про що свідчить підсумковий результат першої половини – 2:2.

У другому таймі футболістам “Сокола” вдалось повернути гру у потрібне русло. У другій половині наша команда забила у ворота суперників ще п’ять м’ячів, на що гості змогли відповісти лише двома. У підсумку перемога 7:4.

Голи забивали: Кучма роман 15, 24, 50, Кутник Павло 65, 70, Вегера Володимир 63, Сенчишин Олег 78 (п). ФК “Красне” відзначилось голами на 4, 42, 83, 90+3 хв.

Попередження: Кучма Роман, Кутник Павло, Цюга Андрій, Вегера Володимир (“Сокіл”), Боднарчук Андрій, Семенів Михайло, Давидоський Віталій (ФК “Красне”).

Вилучення: Калитин Остап (“Сокіл”) 53 хв, Боднарчук Андрій (ФК “Красне”) 85 хв.