ФК “Петричі” – “Сокіл” (Андріївка) 2:2

Лише дещиці невистачило нашій команді, щоб втримати переможний рахунок у виїзному матчі з принциповим суперником – ФК “Петричі”.

Дебют гри склався якнайкраще для команди з Андріївки, на 7-й хвилині рахунок відкрив Віталій Дмитрів.

Гол у відповідь господарі організували на початку другого тайму, відзначився Роман Яцинка  (46 хв.).

Та вже на 65-й хвилині, рахунок знову був на користь “Сокола”, гол забив Володимир Вегера.

Як не прикро вболівальникам гостей, господарі такі зрівняли рахунок у грі, на 5-й доданій хвилині матчу голом знову відзначився гравець ФК “Петричі” Роман Яцинка.

Підсумковий рахунок матчу 2:2.

Склад команди ФК “Сокіл”: Дмитрів Роман (воротар), Монастирський Сергій, Хай Остап, Файштегер Роман, Литвин Євген, Ільків Володимир, Дмитрів Віталій, Цюга Андрій, Сенчишин Олег, Вегера Володимир, Кучма Роман.

Фото Михайла Дроздовського